کد خبر : ۱۰۱۳۵
به روز شده در : ۲۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸
اطلاعیه سازمان برنامه و بودجه؛
سازمان برنامه و بودجه کشور در اطلاعیه ای اعلام کرد اصلاح ساختاری بودجه پس از تنفیذ رهبر انقلاب اجرایی خواهد شد.
به گزارش بامداداقتصاد به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از سازمان برنامه و بودجه کشور، این سازمان ضمن ابراز تاسف عمیق از برخی خبرسازی‌های کذب درباره طرح اصلاح ساختاری بودجه اطلاعیه‌ای منتشر کرد.

 متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

۱- " طرح اصلاح ساختار بودجه " بدنبال فرمان رهبر معظم انقلاب در آذر ماه ۱۳۹۷ و با هدف تبدیل تهدید تحریم‌های ظالمانه دشمنان ملت ایران به یک فرصت تاریخی برای اقتصاد کشور و همچنین کاهش وابستگی بودجه به نفت توسط کارشناسان سازمان برنامه و بودجه کشور، تعدادی از اساتید دانشگاه و موسسات پژوهشی داخلی و با مشارکت دستگاه‌های اجرایی بر اساس نیاز‌ها و ضرورت‌های های حاکم بر کشور تدوین و پس از پیشرفت و تکمیل این طرح در تاریخ ۲۰فروردین ۱۳۹۸ برای نخستین بار رونمایی شد.

۲- پس از انتشار عمومی این طرح نیز طی فراخوانی گسترده از عموم صاحب نظران و اندیشمندان نیز دعوت شد تا نظرات و دیدگاه‌های کارشناسی و اقتصادی خود را برای تکمیل این طرح به سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام و منعکس نمایند تا این سازمان با بهره مندی از نظرات مشفقانه ایشان اصلاحات لازم را اعمال و ایرادات احتمالی را رفع کند.

۳- مقرر است که این طرح در مجلس و شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه مطرح و در نهایت با تنفیذ رهبر معظم انقلاب ابلاغ و اجرایی شود.


مجددا از صاحب نظران دعوت می‌شود تا با مراجعه به سایت سازمان به نشانی www.mporg.ir نقطه نظرات ارزشمند خود در خصوص این طرح را به سازمان برنامه و بودجه کشور منعکس نمایند.
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: