آخرین اخبار
کد خبر : ۱۱۹۵۸
به روز شده در : ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۲
رئیس اتاق بازرگانی تهران:
خوانساری گفت: هم اکنون سیاست‌ها باید به گونه‌ای باشد که سبد زندگی و معیشت مردم کمتر آسیب ببینند.
به گزارش بامداداقتصاد به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مسعود خوانساری رئیس اتاق بازرگانی تهران  در نشست هیئت نمایندگان اتاق تهران گفت: هم اکنون سیاست‌ها باید به گونه‌ای باشد که سبد زندگی و معیشت مردم کمتر آسیب ببینند.
 
وی ادامه داد: متاسفانه در کشور به گونه‌ای سیاست گذاری می‌کنیم که همه محکوم می‌شوند همانند سال گذشته (فروش سکه) که سیاست‌های غلط موجب شد برخی افراد به جرم محکوم شوند یا ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی که برای یاری صادر کنندگان و وارد کنندگان مصوب شد اما منجر به بروز رانت و فساد در سیستم تجاری شد.

رئیس اتاق بازرگانی تهران در ادامه از تاثیر مثبت حذف ۴ صفر از پول ملی  خبر داد و گفت: حذف ۴ صفر از پول ملی باید همراه با اصلاح ساختار اقتصادی صورت بگیرد در غیر این صورت اثری بر اقتصاد کشور نخواهد داشت.

خوانساری در واکنش به تحریم وزیر امور خارجه کشورمان از جانب ایالات متحده آمریکا تصریح کرد: جواد ظریف فردی با شخصیت با گفتمانی قدرتمندی است؛ چه بسا او در داخل کشور و خارج دستاوردهای خوبی را به جای گذاشته است ، آقای ظریف در این سال‌ها با سفر‌ها و مصاحبه‌هایی که با رسانه‌های مختلف دنیا داشت توانست افکار عمومی را  علیه آمریکا و به نفع ایران تغییر دهد.
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: