کد خبر : ۱۴۲۹۲
به روز شده در : ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با حضور وزیر نفت و معاونان وزیر امروز آغاز به کار کرد.

به گزارش بامداداقتصاد به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست امروز با حضور بیژن زنگنه وزیر نفت، بهزاد محمدی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و رضا رحمانی وزیر صمت افتتاح شد.

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با شعار کسب و کار جهانی در شرایط بین المللی کنونی کشور فرصت مناسیب برای تحقق رونق تولید و تسهیل روند بازاریابی صنایع پلاستیک داخلی و حضور هرچه بیشتر صنایع تکمیلی پتروشیمی در بازار‌های جهانی به شمار می‌رود.


گفتنی است؛ سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست امسال با حضور ۵۷۰ شرکت داخلی و ۳۵ شرکت خارجی برگزار شده و ۱۲ هیئت از ۱۰ کشور خارجی و ۱۴ کشور مستقل از این نمایشگاه به عنوان بزرگترین گردهمایی صنعت پتروشیمی و صنایع تکمیل پتروشیمی بازدید می‌کنند همچنین ۱۲ هیئت از کشور‌های عراق، افغانستان، ترکیه، آذربایجان، پاکستان، ویتنام، ارمنستان، کنیا، هندوستان، تونسو؟ و تجار انفرادی از کشور‌های ایتالیا، اوکراین، چین، رومانی، روسیه، سوریه و لبنان در این نمایشگاه حاضر می‌شوند.


این نمایشگاه امسال با ۱۵ سالن و بیش از ۳۱ هزار مترمربع و ۳ هزار و ۳۰۰ متر مربع فضای باز نمایشگاهی برگزار می‌شود.

آغاز به کار سیزدهمین دوره نمایشگاه ایران پلاست با حضور وزیر نفت

معرفی توانمندی‌های شرکت‌های استارت آپ و دانش بنیان، برگزاری سمینار‌ها و کارگاه‌های آموزشی در زمینه صنایع تکمیلی و امضای قرارداد‌های همکاری میان شرکت‌های فعال پتروشیمی از برنامه‌های این نمایشگاه به شمار می‌رود.

عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: