آخرین اخبار
کد خبر : ۱۵۴۷۹
به روز شده در : ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲
به مناسبت هفته کودک و محیط زیست صورت گرفت:
تعدادی از فرزندان کارکنان گروه صنعتی ایران خودرو به مناسبت هفته ملی کودک و محیط زیست ضمن بازدید از خطوط تولید این خودروساز، در برنامه آموزشی و تفریحی با موضوع محیط زیست حضور یافتند.
به گزارش بامداداقتصاد به نقل از ایکوپرس، اين برنامه با هدف آشنايي كودكان با محيط زيست و آموزش حفظ و حراست از آن و به منظور تحقق بخشی از اهداف توسعه پایدار ایران خودرو و هم‌چنين بازديد و آشنایی با قسمت‌هاي مختلف تولید خودرو برگزار شد.
در اين بازديد كودكان با حضور در بخش‌هايي از جمله موزه ايران خودرو، خطوط مونتاژ، پرس و بدنه سازي شاتل، با چگونگي ساخت خودروها و مونتاژ آنها و هم‌چنين روند توليد خودرو از اولين خودروي توليد شده در شركت تاكنون، آشنا شدند. 
در ادامه بازدید، کودکان براي بازديد و گشت و گذار محيط زيستي راهي باغ گياه شناسي شدند. کودکان در اين باغ كه حدود 800 گونه گياهي را در خود جاي داده و پرورش مي‌دهد، با گونه‌هاي مختلف گياهي آشنا شده و در پايان بازديد نيز چگونگي تفكيك زباله‌ها و بازيافت هركدام به آنها آموزش داده شد. همچنین در انتها كارگاه محيط زيستي برگزار شد كه در آن كودكان به نقاشي و تماشاي انيميشن‌هايي با موضوعات محيط زيستي پرداختند.
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: