کد خبر : ۱۶۹۴۰
به روز شده در : ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰
امروز در بازار آزاد، قیمت روز برخی از خودرو‌های پر مخاطب ایرانی نسبت به دیروز با افزایش متوسط ۹۰۰ هزار تومانی همراه است.

به گزارش بامداداقتصاد به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، بر اساس معاملات انجام شده امروز ( ۱۸ آبان ۹۸) آخرین  قیمت خودرو‌های پرفروش در بازار آزاد نسبت به دیروز با افزایش متوسط ۹۰۰ هزار تومانی همراه است و ۲ خورو با کاهش میانگین ۶۰۰ هزار نومانی معامله شدند.

طبق آخرین قیمت بازار خودرو، رنو تندر پلاس اتوماتیک ۱۶۹ میلیون تومان و رنو تندر پلاس دنده‌ای ۱۴۰ میلیون تومان بدون تغییر در نرخ معامله شدند؛ همچنین سایپا ۱۳۱ و سایپا ۱۳۲ با ثبات در قیمت به ترتیب به مبلغ ۴۷ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و ۴۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به فروش رسیدند.

پژو پارس و تیبا ۲ با افزایش میانگین ۷۰۰ هزار تومان به ترنیب با نرخ ۹۸ میلیون ۶۰۰ هزار تومان و ۶۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خرید و فروش شدند.

ساینا ۶۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سمند ال ایکس ۸۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان فروخته شدند که این اعداد بیانگر کاهش میانگین ۶۰۰ هزار تومانی است.

سراتو و رانا ال ایکس با افزایش ۲ میلیون تومانی به ترتیب با قیمت ۲۹۰ میلیون تومان و ۸۵ میلیون تومان معامله شدند.

دنا ۱۱۳ میلیون تومان و پژو صندوقدار ۹۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به فروش رسیدند که این اعداد بیانگر افزایش یک میلیون تومانی است.

رنوساندرو اتوماتیک و پژو ۲۰۷ اتوماتیک با افزایش ۵۰۰ هزار تومانی به قیمت ۱۷۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و ۱۶۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته شدند.

شما می توانید جدیدترین قیمت روز خودروهای پر متقاضی را در جدول ذیل مشاهده کنید:

قیمت روز خودروهای داخلی 
مدل خودروقیمت (تومان)
سمند LX۸۰,۴۰۰,۰۰۰
پژو GLX۷۷,۷۰۰,۰۰۰
پژو پارس۹۸,۶۰۰,۰۰۰
پژو 206 تیپ 2۸۲,۳۰۰,۰۰۰
پژو 206 تیپ 5۹۸,۷۰۰,۰۰۰
رنو تندر پلاس اتوماتیک۱۶۹,۰۰۰,۰۰۰
سایپا 111۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سایپا 131۴۷,۱۰۰,۰۰۰
 سایپا 132۴۸,۲۰۰,۰۰۰
سراتو ۲۹۰,۰۰۰,۰۰۰
ساینا۶۲,۸۰۰,۰۰۰
تیبا 2۶۰,۸۰۰,۰۰۰
تیبا۵۶,۰۰۰,۰۰۰
دنا پلاس توربو۱۷۱,۰۰۰,۰۰۰
دنا۱۱۳,۰۰۰,۰۰۰
پژو 207 اتوماتیک۱۶۸,۵۰۰,۰۰۰
پژو صندوقدار۹۷,۹۰۰,۰۰۰
رنو تندر پلاس دنده ای ۱۴۰,۰۰۰,۰۰۰
رانا LX۸۵,۰۰۰,۰۰۰
رنو ساندرو اتوماتیک۱۷۹,۵۰۰,۰۰۰
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: