کد خبر : ۱۸۲۵۳
به روز شده در : ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۳
سایت بسته معیشتی که از ششم آذرماه برای ثبت درخواست بررسی مجدد فعال شده بود از صبح امروز دچار اختلال طرح معیشتیشده است.
به گزارش بامداداقتصاد به نقل از ایسنا، در حالی که ستاد شناسایی مشمولان بسته حمایت معیشتی دولت مستقر در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی۲۰ آذر ماه را پایان مهلت مراجعه به سایت «بسته معیشتی» به نشانی Hemayat.mcls.gov.ir اعلام کرده، این سایت از صبح امروز دچار اختلال شده است که مسئولان اطلاع رسانی این وزارتخانه از پیگیری برای حل این مشکل خبر داده‌اند.

پس از واریز نوبت سوم بسته معیشتی در دوم آذرماه، وزارت رفاه کد دستوری #۶۳۶۹* را اعلام کرد تا کسانی که بسته معیشتی دریافت نکرده‌اند و خود را مستحق دریافت آن می‌دانسته‌اند درخواست خود را از این طریق ثبت کنند. سایت Hemayat.mcls.gov.ir نیز به منظور ثبت درخواست بررسی مجدد بسته حمایتی از ششم آذرماه فعال شد تا کسانی که پس از ۴۸ ساعت کدرهگیری دریافت کرده‌اند بتوانند با وارد کردن کدملی، کدرهگیری و کدامنیتی، درخواست خود را برای طی مراحل بررسی مجدد ثبت کنند.

وزارت رفاه صبح امروز نیز در اطلاعیه جدیدی اعلام کرد که تعداد زیادی از سرپرستان خانوار برای دریافت بسته حمایت معیشتی کد رهگیری دریافت کرده‌اند، اما آن دسته از افرادی که کد رهگیری دریافت نکرده‌اند، ظرف امروز و فردا این کد را دریافت خواهند کرد و در این مورد جای هیچ گونه نگرانی نیست.

گفتنی است با توجه به اینکه شماره‌گیری با کد دستوری #۶۳۶۹* نیز به حداقل رسیده است، طبق اعلام قبلی، امروز سه شنبه (۱۲ آذر) آخرین فرصت شماره گیری با این کد دستوری است و درصورت نیاز و ایجاد تقاضا، هفته آینده نیز فرصتی برای سرپرستان خانواری که از این کد دستوری استفاده نکرده‌اند فراهم می‌شود.
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: