کد خبر : ۲۰۶۶۲
به روز شده در : ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴
فعالان بازار از توزیع فراوان و انبوه سیگارهای قاچاق در بازار مصرف کشور و گسترش تولید و فروش برندهای جعلی با نام شرکت دخانیات ایران هشدار دادند و خواهان جلوگیری و ممانعت از تولید و توزیع غیرقانونی این نوع از محصولات در بازار شدند.
به گزارش بامداداقتصاد به نقل از تسنیم، سیاوش افضلی مدیرعامل دخانیات ایران در بازدید سرزده خود از بازار فروش محصولات دخانی در خیابان مولوی تهران، ضمن بررسی دغدغه فعالین بازار محصولات دخانی، فضای کسب و کار این حوزه از اقتصاد کشور را مورد ارزیابی قرار داد.
 
در این بازدید فعالان بازار از توزیع فراوان و انبوه سیگارهای قاچاق در بازار مصرف کشور و گسترش تولید و فروش برندهای جعلی با نام شرکت دخانیات ایران هشدار دادند و خواهان جلوگیری و ممانعت از تولید و توزیع غیرقانونی این نوع از محصولات و برخورد جدی و قانونی با این پدیده در بازار شدند که موجبات افت در فروش محصولات تولید داخل را فراهم می‌سازد.
فروشندگان نیز خواهان توجه جدی مسئولین فروش به نظرات این صنف شدند و اعلام داشتند که شرکت دخانیات ایران به لحاظ قدمت تاریخی حدود یکصد سال و جایگاه مهمی که به‌عنوان یک شرکت ایرانی در تأمین نیاز مصرف بازار کشور دارد، شایسته سهمی به مراتب بیشتر از وضعیت فعلی بوده و تأکید داشته که کیفیت محصولات و ثبات قیمت در کم شدن قاچاق حائز اهمیت است.

همچنین فروشندگان با توجه به وضع موجود صنعت دخانیات درخواست داشتند تا ساز و کاری جهت افزایش تمایل قاچاق‌فروشان به فعالیت‌های اقتصادی و قانونی و همکاری با شرکت دخانیات ایران ایجاد شود.

گفتنی است، فعالین بازار فروش محصولات دخانی و فروشندگان رسمی در بازار، خواهان برگزاری جلسه هم‌اندیشی با حضور مدیرعامل شرکت و مدیران و مسئولین بخش فروش شرکت دخانیات ایران شدند که  مقرر شد در اسرع وقت این جلسه در محل شرکت دخانیات ایران برگزار و راه‌کارها برای بهبود شرایط جهت همکاری‌های بلندمدت و حمایت از اشتغال و تولید داخلی مورد بررسی قرار گیرد.
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: