کد خبر : ۲۲۱۸۴
به روز شده در : ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴
وزیر راه و شهرسازی:
اسلامی گفت: محورهای اصلی در استان گیلان باز است و سعی داریم محورهای فرعی را هم تا فردا شب بازگشایی کنیم.
به گزارش ملیت به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی که در گیلان حضور دارد از باز بودن محور‌های اصلی این استان خبر داد و گفت: سعی داریم محور‌های فرعی را هم تا فردا شب بازگشایی کنیم.

وزیر راه‌ و‌ شهرسازی در خصوص روند بازگشایی راه‌های ارتباطی نواحی شمالی ایران اظهار کرد: دیروز هنگامی که از سمت شرق وارد استان گیلان شدم بازدید کاملی را از محور‌های شرقی و برخی از محور فرعی انجام دادم.

او افزود : با توجه به عنایت خدا و زحمات شبانه‌روزی نیرو‌های هلال‌احمر و راه و شهرسازی بازگشایی محور‌های اصلی انجام شد و در حال حاضر ترافیک در این مسیر‌ها جریان دارد.

اسلامی گفت: نیرو‌های امدادی در صدد آن هستند که مسیر‌های فرعی که به تأسیسات زیر بنایی مربوط می‌شود و وزارت نیرو برای انجام وظایف خود به آن وابسته است را هم بازگشایی کنند.

او در ادامه تصریح کرد: با توجه به تمهیداتی که از صبح زود برای بازکردن راه‌های مواصلاتی فرعی روستا‌ها در نظر گرفته‌ایم و امکاناتی که از بخش خصوصی دریافت کردیم، درصدد آن برآمدیم تا راه ۲۰۰ روستای اصلی را که بار جمعیتی دارند تا فردا شب باز کنیم.

وزیر راه و شهرسازی افزود: یک کار اساسی که ما باید تا چهار روز آینده انجام دهیم، این است که راه‌های مسدود شده در ارتفاعات و مناطق صعب‌العبور را باز کنیم.

بیشتر بخوانید: برق تمام مشترکان استان گیلان تا آخر امروز وصل می‌شود

اسلامی در پایان گفت: برق تمامی مناطق شهری و روستایی با توجه به هماهنگی‌هایی که با وزارت نیرو صورت گرفت، تا پایان وقت امشب وصل خواهد شد.
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: