کد خبر : ۲۷۴۹۲
به روز شده در : ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۴
رفیعی گفت: امروز حداکثر دمای تهران ۳۰ درجه و حداقل ۱۷ درجه سانتی گراد است و فردا دمای پایتخت کمی افزایش می‌یابد.
به گزارش بامداد اقتصاد به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،کبری رفیعی کارشناس سازمان هواشناسی درباره آخرین وضعیت آب و هوای کشور اظهار کرد: امروز در شمال استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، ارتفاعات زاگرس مرکزی، هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان و کرمان رگبار پراکنده باران گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

وی از استمرار بارش باران‌خبر داد و گفت: روز شنبه در استان های ساحلی خزر، ارتفاعات البرز مرکزی، زاگرس مرکزی، هرمزگان و سیستان و بلوچستان رگبار باران گاهی رعد و برق پیش بینی می شود و همواره این وضعیت روز یکشنبه در برخی نقاط شمال غرب، سواحل شمالی و جنوب شرق ادامه دارد.

رفیعی ادامه داد: بنابر نقشه هواشناسی روز دوشنبه در سواحل شمالی و ارتفاعات شمال غرب و روز سه شنبه در ارتفاعات البرز مرکزی و زاگرس مرکزی بارش باران همراه با رعد و برق خواهیم داشت.

این کارشناس سازمان هواشناسی از روند تدریجی دما در اکثر مناطق کشور خبر داد و گفت: طی امروز و فردا در سواحل شمالی کشور و اردبیل افزایش محسوس دما همراه با وزش بادهای نسبتا گرم جنوبی رخ خواهد داد.

به گفته رفیعی، طی روزهای یکشنبه و دوشنبه سواحل دریای خزر مواج است.

آسمان تهران صاف است
این کارشناس سازمان هواشناسی درباره آخرین وضعیت آب و هوای تهران بیان کرد: آسمان امروز پایتخت صاف تا کمی ابری و در برخی ساعات همراه با غبار محلی است.

وی در پایان از روند افزایشی دما در تهران خبر داد و گفت: امروز حداکثر دمای تهران ۳۰ درجه و حداقل ۱۷ درجه سانتی گراد است و فردا دمای پایتخت کمی افزایش می یابد.
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: