کد خبر : ۲۷۵۴۴
به روز شده در : ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۷
رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز به دلیل تعطیلات پیش رو شاهد نوساناتی در قیمت طلا و سکه نبودیم و بازار به یک ثبات نسبی رسید.
به گزارش بامداد اقتصاد به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،ابراهیم محمدولی رئیس اتحادیه طلا و جواهر با اشاره به آخرین وضعیت طلا و سکه، گفت: امروز بازار طلا و سکه حالت نیمه تعطیل داشت و بیشتر طلافروشان  به دلیل تعطیلات عید فعالیتی نداشتند.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه بازار طلا و سکه روال گذشته را دارد و شاهد افزایش قیمتی نبودیم، گفت: امروز به دلیل تعطیلات پیش رو شاهد نوساناتی در قیمت ها نبودیم و بازار  به یک ثبات نسبی رسید.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر ادامه داد: سکه طرح جدید امروز در بازار ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان معامله شد. اونس جهانی یک هزار و ۷۳۳ دلار معامله شد که نسبت به روز پنجشنبه هفته گذشته روند کاهشی را پشت سر گذاشته است.

محمد، ولی گفت: طلای ۱۸ عیار به ۷۳۳ هزار و ۵۰۰ تومان رسید و علاوه بر این طلای آب شده ۱۷ عیار ۳ میلیون و ۱۷۸ هزار تومان معامله شد. امروز در بازار سکه طرح جدید ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، سکه طرح قدیم ۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۲ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی یک میلیون و ۹۰ هزار تومان داد و ستد شد.

این مقام مسئول با بیان اینکه بازار شاهد روند افزایش قیمت است، گفت: سکه در هفته گذشته به ۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان نیز رسید، اما این میزان مقطعی کوتاه بود. هم اکنون شاهد ثبات قیمت سکه در محدوده قیمت ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی هستیم و پیش بینی می‌شود در همین کانال ۷ میلیون تومان سکه بمانیم.

به گفته محمد ولی داد و ستدها در بازار صورت می گیرد. هر ساله در ماه رمضان تقاضای خرید طلا کم می‌شود که همین امر موجب کاهش قیمت ها می شد.
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: