کد خبر : ۳۴۴۲۸
به روز شده در : ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱
طی امروز و فردا دمای هوا در بیشتر مناطق کشور کاهش می‌یابد و بیشترین مقدار کاهش دما بین ۶ تا ۱۰ درجه در شمال شرق، شرق و دامنه‌های جنوبی البرز از جمله تهران خواهد بود.
به گزارش بامداد اقتصاد به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،طبق اعلام سازمان هواشناسی،امروز در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، شمال سمنان، خراسان شمالی، نیمه شمالی خراسان رضوی و برخی مناطق تهران به ویژه شرق استان، رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید و در اردبیل و ارتفاعات کرمان رگبار پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

سه شنبه در دامنه‌ها و ارتفاعات جنوبی البرز مرکزی در استان‌های البرز، تهران و سمنان، ارتفاعات و دامنه‌های زاگرس مرکزی، بخش‌های مرکزی کرمان، غرب و جنوب اصفهان، غرب یزد، شمال و جنوب شرق فارس و شمال هرمزگان رشد ابر و در ساعات بعد از ظهر رگبار و رعد و برق و در برخی مناطق وزش باد شدید انتظار می‌روند.

چهارشنبه و پنجشنبه در ارتفاعات غرب و جنوب غربی کشور همچنین روز چهارشنبه در ارتفاعات کرمان نیز بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.روز جمعه بارندگی در شمال غربی کشور متمرکز خواهد بود.

طی امروز و فردا دمای هوا در بیشتر مناطق کشور کاهش می‌یابد و بیشترین مقدار کاهش دما بین ۶ تا ۱۰ درجه در شمال شرق، شرق و مرکز کشور، سواحل دریای خزر، دامنه‌های جنوبی البرز از جمله تهران رخ خواهد داد.

همچنین امروز وزش باد در سواحل دریای خزر شدت یافته و دریای خزر مواج خواهد بود.

امروز در دامنه‌های جنوبی البرز واقع در استان‌های سمنان، تهران، البرز، قزوین و استان‌های اصفهان، قم و نیمه شرقی کشور و روز سه شنبه در شمال شرق و شرق کشور وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و خاک پیش بینی می‌شود.
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: