آخرین اخبار
کد خبر : ۳۷۲۲۷
به روز شده در : ۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۵
مدیران گروه صنعتی ماموت در دیدار با مدیرعامل بیمه‌آسیا، از آمادگی این گروه صنعتی برای توسعه همکاری‌ها خبر دادند.
به گزارش بامداد اقتصاد به نقل از دیوان اقتصاد،در این دیدار که با حضور مسعود بادین نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا، اعضای هیات مدیره، معاونین مدیرعامل و همچنین مدیرعامل و مدیران گروه صنعتی ماموت برگزار شد، طرفین در زمینه گسترش فعالیت ها به گفت و گو پرداختند و بر تداوم و توسعه همکاری ها، تاکید کردند.

این گزارش می افزاید، مدیرعامل بیمه آسیا در این دیدار با تقدیر از فعالیت های درخور توجه گروه صنعتی ماموت در شرایط فعلی اقتصادی، این گروه صنعتی را یکی از تخصصی ترین و شناخته شده ترین تولید کنندگان صنعتی کشور توصیف کرد و گفت: شرکت بیمه آسیا نیز به عنوان بزرگترین شرکت خصوصی کشور با برخورداری از توانمندی های منحصر به فرد مدیریتی، فنی و مالی در ارائه خدمات به مردم، سازمان ها و واحد های تولیدی، خوشبختانه توانسته است نقش مهمی در حمایت از سرمایه گذاران و تولید کنندگان صنعتی کشور ایفا کند.

مدیرعامل بیمه آسیا در ادامه، آمادگی این شرکت را برای همکاری با گروه صنعتی ماموت در شناسایی ریسک ها و ارائه پوشش های بیمه ای لازم در این زمینه، اعلام کرد.

بر اساس این گزارش، مدیرعامل گروه صنعتی ماموت نیز در این نشست با ارائه گزارشی از روند فعالیت در این مجتمع صنعتی، از خدمات ارزنده بیمه آسیا قدردانی کرده و بر تداوم و توسعه همکاری ها، تاکید نمود.

گفتنی است، گروه صنعتی ماموت از سال ۱۳۷۰ فعالیت خود را در زمینه تولید انواع تریلر و ساندویج پنل آغاز کرده است و اکنون پس از گذشت دو دهه فعالیت، به عنوان تخصصی ترین تولید کننده تریلر، کاربری های تجاری، ساندویج پنل و کانکس در خاورمیانه شناخته می شود.
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: