آخرین اخبار
کد خبر : ۳۷۶۷۹
به روز شده در : ۰۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳
مدیرعامل بانک کشاورزی:
خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی در سفر یک روزه به استان قزوین و در نشست بررسی راهکارهای حمایت از خرید کشمش در مجموعه باغستان سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین اعلام کرد: از همه ظرفیت ها برای حمایت مالی از بخش کشاورزی و تحقق جهش تولید در این بخش استفاده می کنیم.
به گزارش بامداد اقتصاد به نقل از دیوان اقتصاد،  خدارحمی در این جلسه که با حضورجمالی پور استاندار قزوین ، طهماسبی معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران ، رجب رحمانی نماینده مردم شهرستان تاکستان در مجلس شورای اسلامی  و تعدادی از مدیران دستگاه‌های اجرایی برگزار شد، ضمن اشاره به حمایت بانک کشاورزی از تولید محصولات کشاورزی در راستای اشتغال زایی تصریح کرد: بانک کشاورزی در راستای کمک به مشکلات کشاورزان و صادرکنندگان آماده همکاری با آنان است .

وی در ادامه افزود: با تامین نقدینگی، امسال پول گندم کشاورزان به روز پرداخت شد و  با تامین  نقدینگی مشکل سایر کشاورزان در سایر محصولات کشاورری نیز  حل می شود.

مدیرعامل بانک کشاورزی در ادامه سخنان خود اعلام کرد: برای خرید کشمش نیز آمادگی داریم با حضور فعال بخش خصوصی  به این موضوع کمک کنیم و امسال برای صادرات اعتبارات خاصی درنظر گرفته شده که می توان از این‌ محل برای حمایت از بخش خصوصی در زمینه خرید محصولات کشاورزی وارد شد.
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: