کد خبر : ۴۹۴۲
به روز شده در : ۰۴ تير ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴
معاون استاندار لرستان:
معاون اقتصادی استاندار لرستان گفت: حمایت از واحدهای تولیدی کمک به اقتصاد استان است و باید از ظرفیت‌های استان استفاده شود.

مهرداد غضنفری شامگاه شنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید  لرستان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد، اظهار داشت: قبل از ستاد تسهیل سال‌های سال برای واحدی‌های تولیدی، بانک‌ها فاکتورها را تمدید درازای دریافت سود انجام می‌دهند ولی امروز باوجود ستاد تسهیل به‌جای بهتر شدن وضعیت بدتر شده است.

وی در زمینهٔ البسه مدارس و استفاده از تولیدات داخل استان افزود: حمایت از واحدهای تولیدی کمک به اقتصاد استان است و بهتر است از ظرفیت‌های استان استفاده شود و سعی کنیم این البسه تولید شده نماند که کمکی در راستای اقتصاد استان است.

خدانظر دریکوند مدیرکل آموزش‌ و پرورش لرستان نیز در رابطه با وضعیت البسه مدارس لرستان اظهار داشت: سیاست کلی وزارت اداره آموزش‌ و پرورش تصمیم‌گیری‌ها را در مناطق انجام می‌دهند و درزمینهٔ رنگ پوشاک مدارس نیز به شهرستان‌ها و مناطق تفویض کردیم.

وی با اشاره به مشکلاتی که در سال گذشته در راستای کدهای رنگ به وجود آمده، بیان کرد: ما اجبار در زمینهٔ رنگ البسه نداریم و خیاط‌های ما به‌صورت رانتی نبوده است.

مدیرکل آموزش‌ و پرورش لرستان با بیان اینکه پیشنهاد بوده در جلسات که حدود 20 درصد کاهش قیمت البسه داشته باشیم گفت: متأسفانه عملی نشده اما ثبات در قیمت آن‌هم خوب است چراکه رشد قیمت صورت نگرفته است.

 وی عنوان کرد: اکثر مناطق رنگ‌های سال گذشته را انتخاب کرده‌اند و در زمینهٔ آن ما نمی‌توانیم اجبار کنیم.

 

 

منبع: تسنیم
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: