کد خبر : ۴۹۶۲
به روز شده در : ۰۸ تير ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۴
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خبر داد:
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان گفت: در آینده نزدیک عمليات اجرايي سد معشوره آغاز مي‌شود.

مهندس مهرداد غضنفري در بازدید از برخی پروژه‌های عمرانی در شهرستان کوهدشت، اظهار کرد: ما باید برای برطرف کردن مشکل جوانان این دیار نهایت تلاش را داشته باشیم.

وی یادآور شد: کوهدشت شهرستان با استعدادی است که متاسفانه از همه ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های آن استفاده نشده است. مشکل بیکاری و بحران آب  همچنان در این شهرستان جولان می‌دهد. باید سطح آب شرب و کشاورزی در شهرستان کوهدشت را به جد پیگری کنیم. 

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان تأکید کرد: همه مدیران اجرایی و مربوطه باید کنترل وضعیت موجود را در اختیار داشته و با برنامه‌ریزی دقیق آنها را برطرف کنند.

  وی با بیان اینکه اشتغال موضوعی مستمر بوده و هر ساله آمار جوانان جوياي کار در حال افزایش است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه دولت توانسته  ۲۸ هزار نفر از انباشت بيكاري گذشته استان را كسر و بیش از ٧٥ هزار شغل جدید ایجاد کند. در حال حاضر بیش از ۸۰ هزار نفر بیکار در استان ثبت شده است. 

غضنفری در ادامه گفت: با مشاركت مردم و همت مديران سند اشتغال با جامعیت و با سرمایه‌گذاری میلیاردی تهیه شده است. توزیع جغرافیایی، سند آمایش و رعایت عدالت اجتماعی در این سند رعایت شده است.

وی با بیان اینکه تحقق سند اشتغال  به مشارکت مردم و  مدیران بستگی دارد، افزود: سال گذشته سال بسیار خوبی در ارتباط با سند اشتغال بود و در سال جاری نیز در تحقق آن تلاش‌های قابل توجهی صورت گرفته است.

 معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان در ادامه اظهار کرد: مشکلات سد معشوره درحال برطرف شدن است و در آینده نزدیک عمليات اجرايي آن آغاز مي‌شود. استاندار لرستان به‌صورت مستمر و شبانه‌روزی پیگیر این پروژه است.

 غضنفری در پایان گفت: دولت هیچ‌گونه نقشی در سپرده‌گذاری مردم و ارائه تسهيلات آنان در موسسه آرمان نداشته است اما در هر صورت و در راستای حل مشکل مردم مذاکراتی با بانک مرکزی صورت گرفته که امیدواریم در آینده نزدیک به نتیجه برسد.

 

منبع: ایسنا
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: